Concerts 2008     ⇐ back

Sunday, 07 December 2008  Amsterdam – Orgelpark
Recital With Margriet Van Reisen - Mezzo-soprano
 
 Sunday, 28 December 2008  Leiden – Pieterskerk Concert de Noël
Olivier Messiaen- La Nativité du Seigneur (1935) (integraal op het Thomas Hill-orgel)en
keuze uit Noëls van Daquin en Balbastre op het Van Hagerbeer-orgel (1643)

Saturday, 01 November 2008  Wassenaar – Dorpskerk
Organ Recital On The Hinsz-organ – Leo van Doeselaar
 
Sunday, 02 November 2008  Weert – Munttheater
Four-hands Piano Recital  - Works of Schumann, Nasveld and Gershwin (Rhapsody in Blue)
 
Saturday, 08 November 2008  Leiden - Lokhorstkerk and Waalse Kerk
'Wandelconcert' Leo van Doeselaar
Url: http://www.bhutan-piano.org  
 
Saturday, 22 November 2008 - Thimpu (Bhutan)
Four-hands piano recital
Url: http://www.bhutan-piano.org

Sunday, 23 November 2008  Thimpu (Bhutan)
Four-hands piano recital in the open air
Url: http://www.bhutan-piano.org 
 
 Saturday, 29 November 2008  Amersfoort - Sint Joriskerk
Johann Sebastian Bach:  'Organ Mass'
 
Saturday, 04 October 2008  Oostzaan - N.H.kerk
Four-hands Pianorecital
 
 Saturday, 18 October 2008  Hendrik-Ido-Ambacht - N.-H. Kerk
Recital on the Duyschot-organ by Leo van Doeselaar - orgel
'Vanonder het stof der eeuwen’

Wednesday, 22 October 2008  Haarlem – Philharmonie
Recital by  Liviu Prunaru – violin, Gregor Horsch - cello, Leo van Doeselaar - organ (Cavaillé-Coll)
 
Saturday, 25 October 2008  Amsterdam - Muziekgebouw Aan ’t IJ
Beethoven recital with Gregor Horsch in the Amsterdam Cello-Biennale
Sonate Nr. 4 and Variations (played with the Lagrassa-fortepiano, 1815 from the Collection of Edwin Beunk)

Sunday, 26 October 2008  Amsterdam - Muziekgebouw Aan ’t IJ
Four-hands piano recital ‘Rhapsody in Blue’ (Works of Gershwin, Adams, Schumann en Nasveld)

Sunday, 27 July 2008  Amsterdam - Concertgebouw Kleine Zaal
Four-hands Piano Recital  by Wyneke Jordans and Leo van Doeselaar

Saturday, 14 June 2008  Den Haag - Waalse Kerk
Organ Recital by Leo van Doeselaar - Festival Classique (AVRO-Radio)


Sunday, 15 June 2008 14:30  Den Haag - Waalse Kerk
Half Recital with Carnaval des Animaux - Saint-Saëns - Festival Classique (AVRO-Radio)

Thursday, 08 May 2008  Groningen - Muziekcentrum De Oosterpoort
Pianoduo met Capella Amsterdam - 'Nächtens, die Nacht, O schöne Nacht' - Cappella Amsterdam conducted by Daniel Reuss, Margriet van Reisen -mezzo-sopran and Wyneke Jordans and Leo van Doeselaar - piano

Saturday, 10 May 2008  Amsterdam - Muziekgebouw Aan 't IJ: Piandoduo En Cappella AmsterdamAmsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ: Piandoduo en Cappella Amsterdam
Cappella Amsterdam co...
 
Friday, 11 April 2008  Jakarta
Master-Class YPM

Saturday, 12 April 2008  Jakarta – Erasmushuis
Four-hands Piano Recital

Monday, 14 April 2008  Manado (Sulawesi-Indonesia)
Four-hands Piano Recital
 
Tuesday, 15 April 2008  Makassar (Sulawesi-Indonesia)
Four-hands Piano Recital

Thursday, 17 April 2008  Surabaya (Java - Indonesia)
Master-Class + Four-hands Piano Recital

Friday, 18 April 2008  Jakarta - Dutch Ambassador’s Residence
Four-hands Piano Recital

Saturday, 29 March 2008  Eindhoven - Muziekcentrum Frits Philips
Organ - and Four-hands Piano Recital by Pianoduo Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar
en Leo van Doeselaar - orgel

 
    Algemene voorwaarden  l  Disclaimer  l  Links  l  Admin